Relaks w Nowiu 23.02.2020 r. godz.19.00

2020-02-09 TN

Zapraszam na spotkania w Nowiu Księżyca   23.02.2020 o godz.19.00

Znajdź wytchnienie teraz.
Nie czekaj.
Twoje ciało jest gotowe.
Cierpliwie czekało aż dasz mu odetchnąć.

Księżyc wpływa na życie na Ziemi na wiele sposobów. Stabilizuje obrót Ziemi zapobiegając w ten sposób chaotycznym zmianom pogody, zmienia pole magnetyczne Ziemi oddziaływując na funkcjonowanie organizmów, wpływa na krążenie soków w roślinach. Każdy z Was na pewno wie, że ma wpływ na przypływy mórz i oceanów. A co z nami? Przecież my też składamy się z ok. 70% z wody. Czy to możliwe by to co wpływa zarówno na wielkie oceany, jak i na małe kwiatki było dla nas obojętne? Statystyki a także codzienne doświadczenie temu przeczą. Podczas nowiu szybciej się męczymy, jesteśmy bardziej ospali i introwertyczni. Cykl od nowiu do pełni, to okres wzrastania. Nów jest czasem skupienia energii życiowej w ciele i inicjowania nowego.

Czy jesteś gotów zaopiekować się sobą i poczuć głębokie odprężenie? Zapraszam Cię na sesję relaksacyjną w naturalnych dźwiękach mis, gongów, dzwoneczków. Spróbuj czegoś innego.
Sesja odbywa się w pozycji leżącej. Nic nie trzeba robić. Jest to najprostsza forma terapii.
Drgania, które tworzą dźwięk, to energia szeroko występująca w przyrodzie, we Wszechświecie i w nas samych. Jednak ludzkie ucho odbiera jedynie ułamek tego potężnego spektrum drgań, a przecież choć to niewidzialna, to jakże potężna siła, wywołuje u człowieka głębokie zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowych jednocześnie. Kiedy fale dźwiękowe przenikają ciało, w jego komórkach dochodzi do wibracji, która potrafi przywrócić zdrowie lub też zdrowe ciało może wzmocnić, uodpornić na choroby. Dzieje się tak z powodu wypełniającej nas w przeważającej części wody, która jest doskonałym przekaźnikiem fal dźwiękowych. Wibracja przenoszona za pomocą naszych tkanek sprawia, że zmieniamy się w specyficzny instrument muzyczny. Fala dźwiękowa pracując z ciałem fizycznym dociera do komórek, które w naturalny sposób dostrajają się do niej dodatkowo odnawiając się, odżywiając i podnosząc swą odporność. W sferze duchowej i umysłowej, dźwięk uwalnia od wszelkiego rodzaju ograniczeń rozwojowych, wycisza, uspokaja, powoduje zmianę myślenia.
Dźwięk tych instrumentów pozwala na wejście w głęboki stan relaksu. Naukowcy nazwali taki stan umysłu „stanem ALFA”. Powszechnie wiadomo, że częstotliwości mózgu w tym stanie umożliwiają :
– szybszą regenerację organizmu;
– ułatwiają uczenie się;
– odprężają, łagodzą wszelkiego rodzaju napięcia.

Zabierz proszę ze sobą koc i poduszkę
Sesja trwa ok.1,5 godzin godziny. Koszt 40 zł osoba. Promocje rodzinne.