Relaks w Nowiu 28.10.2019 r. godz.19.00 oraz 27.10. 2019 godz.18.00

2019-09-22 TN

Zapraszam na spotkania w Nowiu Księżyca   28.10.2019 o godz.19.00. oraz 27.10.2019 godz.18.00

Znajdź wytchnienie teraz.
Nie czekaj.
Twoje ciało jest gotowe.
Cierpliwie czekało aż dasz mu odetchnąć.

Księżyc wpływa na życie na Ziemi na wiele sposobów. Stabilizuje obrót Ziemi zapobiegając w ten sposób chaotycznym zmianom pogody, zmienia pole magnetyczne Ziemi oddziaływując na funkcjonowanie organizmów, wpływa na krążenie soków w roślinach. Każdy z Was na pewno wie, że ma wpływ na przypływy mórz i oceanów. A co z nami? Przecież my też składamy się z ok. 70% z wody. Czy to możliwe by to co wpływa zarówno na wielkie oceany, jak i na małe kwiatki było dla nas obojętne? Statystyki a także codzienne doświadczenie temu przeczą. Podczas nowiu szybciej się męczymy, jesteśmy bardziej ospali i introwertyczni. Cykl od nowiu do pełni, to okres wzrastania. Nów jest czasem skupienia energii życiowej w ciele i inicjowania nowego.

Czy jesteś gotów zaopiekować się sobą i poczuć głębokie odprężenie? Zapraszam Cię na sesję relaksacyjną w naturalnych dźwiękach mis, gongów, dzwoneczków. Spróbuj czegoś innego.
Sesja odbywa się w pozycji leżącej. Nic nie trzeba robić. Jest to najprostsza forma terapii.
Drgania, które tworzą dźwięk, to energia szeroko występująca w przyrodzie, we Wszechświecie i w nas samych. Jednak ludzkie ucho odbiera jedynie ułamek tego potężnego spektrum drgań, a przecież choć to niewidzialna, to jakże potężna siła, wywołuje u człowieka głębokie zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowych jednocześnie. Kiedy fale dźwiękowe przenikają ciało, w jego komórkach dochodzi do wibracji, która potrafi przywrócić zdrowie lub też zdrowe ciało może wzmocnić, uodpornić na choroby. Dzieje się tak z powodu wypełniającej nas w przeważającej części wody, która jest doskonałym przekaźnikiem fal dźwiękowych. Wibracja przenoszona za pomocą naszych tkanek sprawia, że zmieniamy się w specyficzny instrument muzyczny. Fala dźwiękowa pracując z ciałem fizycznym dociera do komórek, które w naturalny sposób dostrajają się do niej dodatkowo odnawiając się, odżywiając i podnosząc swą odporność. W sferze duchowej i umysłowej, dźwięk uwalnia od wszelkiego rodzaju ograniczeń rozwojowych, wycisza, uspokaja, powoduje zmianę myślenia.
Dźwięk tych instrumentów pozwala na wejście w głęboki stan relaksu. Naukowcy nazwali taki stan umysłu „stanem ALFA”. Powszechnie wiadomo, że częstotliwości mózgu w tym stanie umożliwiają :
– szybszą regenerację organizmu;
– ułatwiają uczenie się;
– odprężają, łagodzą wszelkiego rodzaju napięcia.

Zabierz proszę ze sobą koc i poduszkę
Sesja trwa ok.2 godzin godziny. Koszt 40 zł osoba. Promocje rodzinne.